D. Blattas apie santykius su L. Jamesu: "Turėjome skirtingą krepšinio supratimą"

2018-12-25 17:40 extra77

Dabar Pirėjo "Olympiakos" komandai drauge su Kęstučiu Kemzūra diriguojantis Davidas Blattas papasakojo apie darbo ypatumus Klivlande.

D. Blattas dirbo "Cavaliers" ekipoje, kai joje žaidė LeBronas Jamesas. Apie šių dviejų vyrų gana šaltus santykius buvo žinoma jau ilgą laiką.

"Mes turėjome skirtingą krepšinio supratimą. Jamesas visą gyvenimą yra NBA žaidėjas, vienas iš geriausių per visą istoriją. Aš buvau treneris, kuris pirmą kartą dirbo NBA, o iki tol dirbo Europoje. Tai yra plati upė", - pasisakė D. Blattas.

D. Blattas su "Cavaliers" 2015 metais pasiekė NBA finalą, tačiau ten krito po "Golden State Warriors" kojomis. Kaip teigia pats strategas, jis liko patenkintas praleistu laikotarpiu komandoje, tačiau pati situacija nebuvo palanki jam.

"Nieko nėra nesąžiningo – jie davė man darbą. Pažvelgus atgal, greičiausiai, tai nebuvo tinkamas laikas ilgalaikei perspektyvai ir turbūt dėl to aš dabar nesu NBA, tačiau tai nėra kažkas, ko ilgiuosi. Aš treniravau komandą NBA finale, taip pat laimėjome Rytų konferenciją, tad...", - pridūrė strategas.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...