D. Aytonas trykšta pasitikėjimu savimi: pasirodysiu tik „Suns“, nes būsiu pirmas NBA šaukimas

Artėjant NBA naujokų biržai sezonus jau pabaigę krepšininkai pasirodo NBA komandoms, o didžiausio dėmesio susilaukia į pirmąjį šaukimą prognozuojantys žaidėjai.

Kol Luka Dončičius su „Real“ kovoja dėl Ispanijos čempionų titulo, pagrindinis jo konkurentas į pirmąjį šaukimą – Deandre Aytonas atliko peržiūrą pirmąjį šaukimą turinčioje Finikso „Suns“ ekipoje. Iš karto po šios peržiūros jis sudalyvavo spaudos konferencijoje, kurioje jis pademonstravo tikėjimą savo jėgomis.

„Daugiau jokių kitų komandų treniruotėse nedalyvausiu. Aš žinau, kad aš būsiu pašauktas pirmuoju numeriu“, – taip į klausimą kas jo laukia ateityje atsakė aukštaūgis.

Įvairūs NBA biržos rezultatus prognozuojantys šaltiniai iki šiol nėra tikri dėl to, kas bus pirmasis šių metų biržos šaukimas. Vieni šią poziciją prognozuoja L. Dončičiui, o kiti pirmuoju pašauktu regi būtent D. Aytoną. Atsakymus į visus klausimus sužinosime jau po dviejų savaičių, NBA naujokų biržos metu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts