D. Adomaitis: "Geros, tačiau dar vienos pralaimėtos rungtynės" (VIDEO)

Šiandien 21:33 krepst

Dvi skirtingas rungtynių dalis sužaidęs Vilniaus „Rytas“ atsakomajame Europos taurės „Top 16“ etapo mūšyje su Berlyno ALBA patyrė skaudų pralaimėjimą. 21-ąją mačo minutę pirmavę net 21 taško persvara, Dainiaus Adomaičio auklėtiniai sugebėjo ją paleisti vėjais ir po netaiklaus D.J. Seeley metimo iš vidutinio nuotolio aidint sirenai nusileido 85:87.

Be suspenduoto Dominique'o Suttono vertęsis „Ryto“ specialistas po dvikovos išskyrė po dviejų kėlinių pasikeitusį savo žaidėjų žaidimą ir atkreipė dėmesį į pergalę kainavusius statistinius rodiklius.

„Sunkios, bet vėl geros rungtynės prieš ALBA. Deja, pralaimėjome. Minėjau skaičius – kai mes kontroliavome jų lengvus taškus, mažus dalykus gynyboje, mes laikėme rungtynių kontrolę savo rankose. Po ilgosios pertraukos ALBA puolime atkovojo 11 ar 12 kamuolių ir pelnė 19 papildomų taškų. Šitie skaičiai ir lemia skirtumą.

Pirmoje mačo pusėje jie nepelnė nė taško iš antrųjų šansų. Reikia tik šiuos dalykus daryti gerai, ką ir darėme per pirmąsias 20 minučių, ir galbūt tai pakeis rungtynes. Toliau – lengvi taškai greitose atakose. Pirmoje dalyje mes padarėme tam tikras klaidas, bet ne tiek daug, kiek antroje pusėje. Tiesiog tokie du aspektai“, – kalbėjo Adomaitis.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)