D. Adomaičio stebimas J. Valančiūnas vedė „Raptors“ į pergalę (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ekipa po atkaklios kovos 96:91 susitvarkė su Detroito „Pistons“.

Šias rungtynes stebėjo ir Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis, o jo akivaizdoje puikias rungtynes sužaidė ir Jonas Valančiūnas.

Aukštaūgis aikštėje praleido 27 minutes, pelnė 17 taškų (4/10 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir po keturis kartus suklydo bei prasižengė.

Pirmoje rungtynių dalyje „Raptors“ buvo įgavusi net 15 taškų pranašumą, tačiau jau ketvirtajame kėlinyje „Pistons“ persvėrė rezultatą – 79:75. Vis dėlto, „Raptors“ į tai sugebėjo atsakyti 10:2 spurtu, suskurti 7 taškų persvarą (90:83) ir palaužti „Pistons“ komandą.

„Raptors“ ekipoje C.J. Milesas pelnė 21 tašką, Kyle‘as Lowry 18 (9 atk. kam.), J. Valančiūnas ir DeMaras DeRozanas po 17, Jakobas Poeltlas 8.

„Pistons“ gretose Andre Drummondas pelnė 25 taškus (17 atk. kam., 4 per. kam.), Avery Bradley pridėjo 19, Tobiasas Harrisas 12, Langstonas Galloway 11.