Curry šou – 51 taškas per tris kėlinius

Stephenas Curry surengė neįtikėtiną trijų kėlinių krepšinio spektaklį, o to „Golden State Warriors“ (4-1) komandai pakako namie 144:122 (46:37, 34:34, 35:26, 29:25) įveikti Vašingtono „Wizards“ (1-3).

Curry rungtynėse žaidė tris kėlinius ir per 32 žaidimo minutes spėjo pelnyti 51 tašką, o tam užteko 24 metimų iš žaidimo (4/8 dvit., 11/16 trit., 10/10 baudos).

Snaiperis tapo ketvirtuoju krepšininku, kuriam per pastaruosius 10 metų pavyko pelnyti daugiau nei 50 taškų per tris kėlinius. Jis prisijungė prie savo komandos draugo Klay Thompsono ir dabartinio Hjustono „Rockets“ dueto Carmelo Anthony bei Jameso Hardeno.

Atletas 50 taškų ribą savo karjeroje pasiekė šeštąjį kartą. Curry taip pat buvo arti savo asmeninio rekordo, kuris yra 54 taškai. Tuo metu jo tritaškių rekordas yra 13 taiklių šūvių.

Nugalėtojų komandoje puikiai pasirodė ir Kevinas Durantas, kuris pataikė 12 dvitaškių iš 15 ir iš viso surinko 30 taškų. Klay Thompsonas pridėjo 19 taškų, o jo, Duranto ir Curry trijulė kartu įmetė 100 taškų.

„Warriors“: Stephenas Curry 51 (4/8 dvit., 11/16 trit., 10/10 baudos), Kevinas Durantas 30 (12/15 dvit., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Klay Thompsonas 19, Jordanas Bellas ir Shaunas Livingstonas po 8.

„Wizards“: Bradley Bealas 23 (9/11 dvit.), Kelly Oubre 17, Markieffas Morrisas 14, Johnas Wallas 13 (6 rez. perd.), Otto Porteris 12.