CSKA prezidento laiškas: „Esame įsitikinę, kad laimėjome sąžiningoje kovoje“

Maskvos CSKA klubo prezidentas Andrejus Vatutinas išplatino oficialių laišką, kuriame pripažįsta sekretoriato klaidą rungtynėse su Kauno "Žalgiriu", tačiau priduria, kad tokie dalykai krepšinyje gali nutikti.

Rungtynių pabaigoje "Žalgirio" atakos metu buvo atimtos 4 sekundės. Dauguma šią klaidą pastebėjo tik gerokai po rungtynių pabaigos, tačiau tai sukėlė didžiulį pasipiktinimą visoje krepšinio visuomenėje.

Vatutinas klubo vardu pasirašytame laiške rašo: "Tai buvo vienos geriausių rungtynių šiame Eurolygos sezone. Deja, vienoje iš svečių atakų ketvirtajame kėlinyje atakos operatorius padarė klaidą ir Lietuvos komandos atakos laikas sumažėjo keturiomis sekundėmis.

CSKA klubo vardu patvirtinu, kad čia nebuvo jokios teisėjų ir techninio personalo intencijos. Mes prisiemame atakomybę dėl darbo arenoje, tačiau laiko kontrolė pagal Eurolygos taisykles priklauso teisėjams. Po incidento žaidimas tęsėsi, nes niekas iš žaidimo dalyvių šios situacijos nepastebėjo. "Žalgiris: po mačo nepateikė protesto. Įrangos diagnostika neparodė jokios klaidos, o laikrodžio operatorius savo kaltę neigia.

Mes apgailestaujame, kad netyčinė klaida sukėlė abejonių sunkiam žaidėjų ir trenerių darbui bei neigiamų emocijų abiejų komandų fanams.

Visa reikiama medžiaga bus pateikta Eurolygai, kuri, be abejonės, priims teisingą sprendimą po atlikto tyrimo. Mes įsitikinę, kad laimėjome sąžiningoje kovoje, o klaidos yra dalis žaidimo, jei jos yra netyčinės. Tikimės, kad išsaugosime partnerystę su "Žalgiriu."

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts