CSKA dar kartą parklupdė „Fenerbahče“

Penktadienį Eurolygos ketvirtfinalyje dar vieną pergalę iškovojo Maskvos CSKA. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 78:67 (23:25, 27:17, 10:13, 18:12) nugalėjo Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė 2-0.

CSKA iniciatyvą rungtynėse perėmė antrajame kėlinyje, kai surengė spurtą 13-5 ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 8 taškų pranašumą. „Fenerbahče“ trečiajame kėlinyje sumažino atsilikimą iki minimalaus, tačiau CSKA dar kartą spurtavo ir ketvirtajame kėlinyje pergalės iš rankų nepaleidę maskviečiai šventė pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė D. Hackettas, kuris per 30 žaidimo minučių pelnė 14 taškų (3/5 trit., 2/4 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynėse rezultatyviausiai pasirodė M. Guduričius, kuris per 38 minutes pelnė 27 taškus (4/7 trit., 3/9 dvit., 9/10 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Kitas tarpusavio susitikimas įvyks balandžio 29 dieną, Stambule.

CSKA: Danielis Hackettas 14, Tornike Šengelija 11, Nikita Kurbanovas 10, Willas Clyburnas ir Iffe Lundbergas po 9.

„Fenerbahče“: Marko Guduričius 27, Nando de Colo ir Danilo Barthelis po 9.