CKSA Eurolygoje patyrė didžiausią nesėkmę istorijoje

Eurolygos 28-ojo turo rungtynėse džiausią nesėkmę klubo istorijoje patyrė Maskvos CSKA (18-9) ekipa.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykos rungtynėse 70:100 (13:31, 15:24, 17:20, 25:25) nusileido triuškinančią pergalę iškovojusiai „Anadolu Efes“ (17-10) ekipai, kuriai tai buvo šeštoji pergalė iš eilės.

Šeimininkai rungtynėse dominavo jau nuo pirmos žaidimo minutės. CSKA klubo atsilikimas prieš pirmojo kėlinio pabaigą išaugo net iki 20 taškų, o Itoudžio auklėtiniai atrodė beviltiškai. Antrajame ketvirtyje Turkijos klubas ir toliau didino persvarą, o prieš ilgąją pertrauką „Anadolu Efes“ pirmavo 27-iais taškais. Įspūdingo puolimo Stambulo ekipa nestabdė iki pat rungtynių pabaigos ir šventė pergalę turėdama 30 taškų persvarą.

„Anadolu Efes“ ekipoje geriausiai pasirodė buvęs „žalgirietis“ Vasilije Misičius, kuris per 35 minutes pelnė 21 tašką (2/7 trit., 3/7 dvit., 9/10 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

CSKA gretose labiausiai išsiskyrė Tornikė Šengelija, kuris per 24 aikštelėje praleistas minutes pelnė 14 taškų (1/4 trit., 5/9 dvit., 1/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 21, Sertačas Šanli 14, Chrisas Singletonas 12, Shane‘as Larkinas, Rodrigue‘as Beaubois ir Krunoslavas Simonas po 11.

CSKA: Tornikė Šengelija 14, Johannesas Voigtmannas 10, Joelis Bolomboy 8.