"Chimki" strategas: "Antri metai, kai Žalgiris" rodo savo lygį"

2018-11-23 13:33 basketnews.lt

Į Kauną atvykusi Maskvos srities „Chimki“ pripažįsta, kad „Žalgiris“ šį sezoną išlaikė jau praėjusiais metais rodytą krepšinio lygį, kuomet prasibrovė į Eurolygos finalinį ketvertą bei užėmė trečiąją vietą.

Šį sezoną po 8 sužaistų rungtynių tiek „Chimki“, tiek ir „Žalgiris“ yra antroje turnyrinėje lentelės pusėje. Kauniečiai su 3 pergalėmis ir 5 nesėkmėmis užima 10-ąją poziciją, o Rusijos komanda turi 2 laimėjimus bei dalijasi 11-13 vietomis.

„Dar vieni metai, kai „Žalgiris“ rodo turimą savo žaidimo lygį, – komentarą apie „Žalgirį“ pradėjo „Chimki“ treneris Georgios Bartzokas.

„Jie išvykos rungtynėse su Maskvos CSKA žaidė puikiai ir buvo labai arti pergalės. Rungtyniauti „Žalgirio“ arenoje visada yra sudėtinga. Turiu omenyje tvyrančią atmosferą, jų komandos lygį, intensyvumą ir energiją, kurią jie gauna iš fanų. Turime būti pasiruošę žaisti 40 minučių. Kausimės dėl pergalės.“

"Žalgirio" ir "Chimki" akistata šiandien startuos 19 val. 45 min.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...