„Chimki“ patyrė 13-ąjį pralaimėjimą iš eilės Eurolygoje

Eurolygos 21-ojo turo rungtynėse dar vieną pralaimėjimą patyrė Maskvos srities „Chimki“ (2-19) ekipa, kuri išvykos rungtynėse 78:94 (20:23, 13:23, 18:24, 27:27) nusileido Konstantinos Mitoglou vedamai „Panathinaikos“ (7-13) komandai.

Pirmajame kėlinyje vyko lygus žaidimas. Tiek šeimininkai, tiek svečiai iki antrojo kėlinio minimaliai išsiverždavo į priekį, tačiau ilgai netrukus varžovai pabėgti neleisdavo.

Antrajame kėlinyje tikrą taškų šou surengė Nemanja Nedovičius ir Konstantinos Mitoglou, kurių vedama ekipa susikrovė net 16 taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos šeimininkai ir toliau dominavo aikštėje bei rinko lengvus taškus, o „Pao“ pranašumas išaugo net iki 20 taškų.

Ketvirtajame kėlinyje „Chimki“ pademonstravo charakterį ir ėmė vytis varžovus ir sumažino atsilikimą iki 13 taškų. Vis tik į aikštę po keitimo žengęs Goergiosas Kalaitzakis smeigė tritaškį ir palaidojo Rusijos klubo viltis.

Nugalėtojus į pergalę vedė Konstantinos Mitoglou, kuris per 29 minutes pelnė 29 taškus (10/14 dvit., 9/9 baud.) atkovojo 12 kamuolių ir surinko net 42 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Konstantinos Mitoglou 29, Nemanja Nedovičius 21 , Aaronas White‘as 9.

„Chimki“: Jordanas Mickey 25, Errickas McCollumas 17, Viačeslavas Zaitsevas ir Dairis Bertans po 10.