Charakterį rodęs „Neptūnas“ po atkaklios kovos įveikė grupės lyderius

bcneptunas.lt

Klaipėdos „Neptūnas“ (4-4) antroje dvikovos dalyje atliko įspūdingą spurtą bei išrašė pirmąjį pralaimėjimą iki tol pergalingai žengusiems grupės lyderiams.

Kazio Maksvyčio kariauna namuose po dramatiškos kovos 88:85 (16:22, 25:25, 21:20, 26:18) pranoko Bolonijos „Segafredo Virtus“ (7-1) krepšininkus.

Trečiojo kėlinio viduryje svečiai iš Italijos buvo įgiję dviženklę persvarą (49:61), tačiau du Tomo Delinininkaičio tritaškiai užkūrė „Neptūną“ kovai.

Klaipėdiečiai spurtavo 11:2, o sėkmingą žaidimą pratęsė ir lemiamame ketvirtyje – T. Delininkaitis pelnė 5 taškus, Jerai Grantas sudrebino krepšį galingu dėjimu, o Lorenzo Williamso tritaškis su pražanga paženklino „Neptūną“ atkarpą 24:6.

Nors iki susitikimo pabaigos likus 2 minutėms uostamiesčio ekipa dar turėjo 6 taškų persvarą, tačiau L. Kisielius užsidirbo nesportinę pražangą, kuria pasinaudoję svečiai išlygino rezultatą (85:85).

Lemiamą dūrį Bolonijos ekipai smeigė L. Williamsas, po prasiveržimo pelnęs sudėtingą dvitaškį. Kitoje aikštės pusėje „Neptūnas“ pademonstravo solidžią gynybą bei iškovojo ketvirtąją pergalę šį Čempionų lygos sezoną.

Nesulaikomai uostamiesčio ekipoje žaidė veteranas T. Delininkaitis. Gynėjas per beveik 20 minučių pelnė 26 taškus (6/8 trit., 8/10 baud.). 26 taškai – pakartotas T. Delininkaičio rekordas Čempionų lygoje.

Jam puikiai talkino 18 taškų pelnęs ir 9 kamuolius atkovojęs J. Grantas.

Šeštadienį „Betsafe–LKL“ pirmenybėse klaipėdiečiai išvykoje susikaus su Prienų „Skycop“ krepšininkais.

„Neptūnas“: Tomas Delinnkaitis 26 (6/8 trit.), Jerai Grantas 18 (9 atk. kam, 25 naud. bal.), Laimonas Kisielius 10, Simas Galdikas 8.

„Segafredo Virtus“: Amathas M‘Baye ir Tony Tayloras – po 20, Kevinas Punteris 13, Dejanas Kravičius 9.