Čempionų lygoje „Neptūnas“ apmaudžiai nusileido po pratęsimo

bcneptunas.lt

Klaipėdos „Neptūnas“ FIBA Čempionų lygos sezoną pradėjo pralaimėjimu Italijoje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai per lemiamą ketvirtį iššvaistė dviženklį pranašumą bei per pratęsimą 78:83 (19:10, 14:14, 21:19, 15:26, 9:14) pripažino Bolonijos „Segafredo Virtus“ ekipos pergalę.

Solidų žaidimą pirmoje mačo dalyje rodęs bei vos du kartus per pirmąsias 20 minučių suklydęs uostamiesčio klubas trečiojo kėlinio viduryje dar turėjo 15 taškų persvarą (41:26).

Vis dėlto Italijos ekipą deficitą sparčiai ėmė mažinti – 9:3 lemiamą ketvirtį pradėjęs „Segafredo Virtus“ sugrįžo į rungtynes – 52:57.

Likus dviem minutėms iki susitikimo pabaigos klaipėdiečių atsilikimas jau siekė 5 taškus (64:69), tačiau Bolonijos ekipos gynėjas Kelvinas Martinas buvo nubaustas nesportine pražanga.

Tomas Delininkaitis pataikė abu baudų metimus, Jerai Grantas įkalė iš viršaus, o rezultatas tapo lygus 69:69.

Klaipėdos ekipa paskutinę sekundę galėjo išplėšti pergalę, tačiau Lorenzo Williamso metimą blokavo varžovų centras Dejanas Kravičius.

Pratęsimo metu K. Maksvyčio kariauna nesulaikė „Segafredo Virtus“ lyderio Kevino Punterio, per papildomas penkias minutes pelniusio 9 iš savo 27 taškų.

Kitą savaitę Čempionų lygos antrajame ture namuose „Neptūnas“ susikaus su Stambulo „Bešiktaš“ klubu iš Turkijos.

„Neptūnas“: Jerai Grantas 21 (12 atk. kam., 29 naud. bal.), Kyle‘as Weaveris 12 (6 rez. perd.), Osvaldas Olisevičius 10 (6 atk. kam.), Tomas Delininkaitis 9, Laimonas Kisielius 8.

„Segafredo Virtus“: Kevinas Punteris 27, Davidas Cournoohas 11, Dejanas Kravičius 10.