„Celtics“ sąskaitoje – 15-oji pergalė iš eilės, „Warriors“ panaikino 22 taškų deficitą ir triumfavo Filadelfijoje (VIDEO, REZULTATAI)

Bostono „Celtics“ ekipos nesustabdė ir Atlantos „Hawks“. Kyrie Irvingo ir Jayleno Browno vedama „Celtics“110:99 įveikė „Hawks“ ir iškovojo 15-ąją pergalę iš eilės.
Tuo tarpu „Hawks“ tai buvo 13-as pralaimėjimas per 16 rungtynių.

Įdomu tai, kad „Celtics“ panaikino 16 taškų deficitą, o pirmą kartą įsiveržė į priekį viso labo trečiajame kėlinyje. Tai buvo net ketvirta pergalė šios serijos metu, kai „Celtics“ panaikino 16 taškų deficitą.

„Celtics“ rungtynes pradėjo užmigę, o dėl to po pirmojo kėlinio atsiliko 20:35. Tačiau antrąjį ir trečiąjį ketvirčius Bostono ekipa laimėjo 9 taškais, o lemiamą – 8 taškais.

„Celtics“ į pergalę vedė puikiai žaidę K. Irvinas, kuris pelnė 30 taškų (5/6 dvit., 5/6 trit., 5/5 baudos) ir J. Brownas pridėjęs 27 (6/7 dvit., 4/6 trit., 3/77 baudos). Po 14 taškų pridėjo Marcusas Morrisas ir Jaysonas Tatumas (4 perimti k.).

„Hawks“ ekipoje geriausiai atrodė Dennisas Schroderis pelnęs 23 taškus (9 rez. perdavimai), Kentas Bazemore‘as pelnė 19, o Johnas Collisas 18 taškų.

Tuo tarpu Oklendo „Warriors“ ir Filadelfijos „76ers“ rungtynėse buvo paaiškinta, kas yra amerikietiškieji kalneliai. „Warriors“ po atkaklios kovos 124:116 palaužė „76ers“.

Jau po pirmojo kėlinio „76ers“ pirmavo 19 taškų skirtumu (47:27), o per antrąjį kėlinį pridėjo dar 3 taškus prie savo persvaros. Į pertrauką su 22 taškų deficitu išėję „Warriors“ krepšininkai grįžo itin supykę. O jau po 12 minučių, patys turėjo dviženklę persvarą.

„Warriors“ trečią kėlinį laimėjo 47:15 ir taip pasiuntė „76ers“ į nokdauną. Lemiame ketvirtyje Filadelfijos ekipai nepavyko sugrąžinti intrigos.

Trečiajame kėlinyje 20 taškų pelnęs Stephenas Curry buvo rezultatyviausias „Warriors“ gretose su 35 taškais (4/9 trit.), 27 pridėjo Kevinas Durantas, Klay Thompsono sąskaitoje 17 taškų.

„76ers“ ekipoje itin gerai atrodė Benas Simmonsas pelmęs 23 taškus (11/15 dvit., 8 atk. k., 12 rez. perdavimų), Joelis Embiidas pridėjo 21 tašką (8 atk. k.), o J.J. Redickas ir Robertas Covingtonas (5/11 trit.) po 20.

Los Andželo „Clippers“ 87:102 Šarlotės „Hornets“
Jutos „Jazz“ 125:85 Orlando „Magic“
Hjustono „Rockets“ 105:83 Memfio „Grizzlies“
Milvokio „Bucks“ 79:111 Dalaso „Mavericks“
Sakramento „Kings“ 90:102 Portlando „Trail Blazers“