„Celtics“ panaikino 16 taškų deficitą, o A. Harfordas paskutinę sekundę nužudė „Blazers“ (VIDEO)

Bostono „Celtics“ ekipa atsigavo po 16 taškų deficito ir paskutinę sekundę išplėšė pergalę prieš Portlendo „Trail Blazers“ 97:96.

„Celtics“ ekipa antrojo kėlinio viduryje turėjo tik 4 taškų deficitą – 38:42. Tačiau tada svečiai iš Portlendo spurtavo 12:0 ir po dviejų kėlinių pirmavo 54:38.

Tačiau jau po pertraukos „Celtics“ į aikštę žengė su dideliu susikaupimu ir ketvirtį iškart pradėjo spurtu 22:7 bei sumažino atsilikimą iki minimumo – 60:61.
Nuo to momento komandos žaidė taškas į tašką ir viskas sprendėsi rungtynių pabaigoje.

Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos Jaysonas Tatumas dvitaškiu padidino
„Celtics“ persvarą iki 5, tačiau iškart C.J. McCollumas smeigė tritaškį ir skirtumas ištirpo iki 2. Jaylenas Brownas taip pat pataikė tritaškį, bet likus minutei Damianas Lillardas taip pat atsakė tritaškiu (91:93).

D. Lillardas kitoje atakoje išlygino rezultatą, tačiau likus 14 sekundžių Terry Rozieras išvedė „Celtics“ į priekį. Vis dėlto, likus 7 sekundėms tas pats D. Lillardas įsijungęs „Dame time“ rėžimą pelnė du taškus su pražanga ir „Blazers“ pirmavo 96:95.

Vis dėlto paskutinį žodį rungtynėse tarė Alas Harfordas, kuris paskutinę sekundę atsisukęs ir atsilošęs tiesiog palaidojo „Blazers“ komandos pastangas.

„Celtics“ šiose rungtynėse trečią kartą iš eilės nepadėjo Kyrie Irvingas, kuris gydosi šlaunies traumą.

„Blazers“ ekipoje C.J. McCollumas pelnė 22 taškus, D. Lillardas pridėrjo 21 (2/9 trit., 9 rez. perd.), 19 taškų pelnė Maurice‘as Harklessas (8 atk.. kam.), Jusufas Nurkčius 14 (8 atk. kam.), o Al-Farouqas Aminu pridėjo 11 (8 atk. kam.).

„Celtics“ gretose 22 taškus pelnė Alas Harfordas (10 atk. kam.), J. Tatumas pridėjo 17, J. Brownas 16, o T. Rozieras 11.