„Celtics“ nesustabdė L. Jameso, bet vis tiek iškovojo antrąją pergalę

Bostono „Celtics“ ekipa Rytų konferencijos finale ir toliau įrodinėja, kad Klivlendo „Cavaliers“ neturėtų tikėtis lengvos kelionės į didįjį NBA finalą. „Celtics“ 107:94 pranoko „Cavs“ ir serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 2-0.

Pirmosios dvi rungtynės buvo žaidžiamos Bostone, tačiau kiti du susitikimai kelsis į Klivlendą.

Žvėriškai žaidęs LeBronas Jamesas jau pirmajame kėlinyje turėjo surinkęs 21 tašką. Iš viso „Cavs“ lyderis per 39 minutes pelnė 42 taškus (11/18 dvit., 5/11 trit., 5/10 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir 6 kartus suklydo.

„Cavaliers“ ekipa pirmoje rungtynių dalyje atrodė geriau už savo varžovus ir vienu metu pirmavo 52:42. Vis dėlto „Celtics“ po pertraukos surengė spurtą 14:5 ir išlygino rezultatą 66:66.

Ketvirtajame kėlinyje „Celtics“ dar kartą spurtavo ir šį kartą pelnė 8 taškus be atsako ir įgijo dviženklę persvarą – 88:77.

Šios rungtynės ir vėl neapsiėjo be konfliktų. Ore bandžiusį sugauti kamuolį Alą Horfordą J.R. Smithas labai grubiai nustūmė už galinės linijos. Komandos draugą stojo ginti Marcusas Smartas. A. Horfordas kiek susižeidė nugarą, tačiau realizavo baudas ir „Celtics“ jau pirmavo 103:89.

Bostono ekipa savo varžovų arčiau nebeprisileido ir iškovojo dar vieną pergalę.

„Celtics“ ekipoje Jaylenas Brownas pelnė 23 taškus, Terry Rozier 18, A. Hordordas 15 (10 atk. kam.), M. Morrisas 12, Jaysonas Tatumas ir M. Smartas (9 rez. perd.) po 11.

„Cavs“ gretose L. Jamesas pelnė 42 taškus, Kevinas Love‘as pridėjo 22 (15 atk. kam.), Kyle‘as Korveris 11.