Netikėtumas LKL pirmenybėse: ,,Cbet“ nokautas ,,Lietkabeliui“

prienu cbet

Trečiadienio vakare įvyko dar vienerios LKL čempionato rungtynės tarp Prienų ,,Cbet“ ir Panevėžio ,,Lietkabelio“ ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios atkakliai varžovams į atlapus kibę prieniškiai pateikė staigmeną ir nugalėjo ,,Lietkabelio“ krepšininkus rezultatu 93:78. Tai buvo jau antroji prieniškių pergalė prieš Panevėžio ekipą reguliariajame sezone.

Abejos komandos varžybas pradėjo aukšta sparta bei atliko daug metimų iš žaidimo, tačiau ,,Cbet“ žaidėjai krepšį atakavo taikliau ir po dviejų kėlinių sugebėjo susikrauti 7 taškų persvarą. Panašus vaizdas išliko ir po ilgosios pertraukos bei tęsėsi iki pat rungtynių pabaigos.

Prieniškiai toliau primetinėjo savąjį žaidimo stilių ir draskė varžovų gynybą trumpomis bei rezultatyviomis atakomis. Panevėžiečiai atrodė sutrikę, o ir toliau sekę netaiklūs metimai, pražangos ir grubios klaidos leido šeimininkams galutinai atitrūkti ir švęsti užtikrintą pergalę.

,,Cbet“ ekipoje net 5 žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausiai žaidė M.Sušinskas ir M.Wrightas. Tuo tarpu ,,Lietkabelio“ gretose išsiskyrė trys žaidėjai, kurie pasiekė dvidešimties taškų ribą: M.Normantas, K.Vinales ir G.Masiulis. Šiuo metu panevėžiečiai su 8 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais užima antrąją vietą LKL pirmenybėse, o ,,Cbet“ su 6 pergalėmis ir 9 pralaimėjimais rikiuojasi septinti.