„Cavs“ naujokų debiutas padėjo sutriuškinti „Celtics“ ir sugadinti P. Pierce‘o šventę (VIDEO, REZULTATAI)

Klivlendo „Cavaliers“ ekipoje debiutavo paskutinę mainų dieną komandą papildę krepšininkai. O jų sėkmingas žaidimas padėjo NBA vicečempionams 121:99 sutriuškinti Bostono „Celtics“ komandą.

Šiose rungtynėse turėjo progą pasireikšti visi 4 ekipos naujokai. Jordanas Clarksonas pelnė 17 taškų, Rodney Hoodas 15, George‘as Hillas 12, o Larry Nance‘as 5.

LeBronas Jamesas rungtynių lūžio metu, kai „Cavs“ spurtavo 13:2, pelnė 8 taškus. Po to momento svečiai iš Klivlendo įgijo dviženklį pranašumą, o „Celtics“ sumažinti jį iki vienaženklio pavyko vos kartą, kai trečiajame kėlinyje jų deficitas ištirpo iki 9.

L. Jamesas šiose rungtynėse pelnė 24 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Tačiau visa tai jis spėjo atlikti per tris kėlinius. Ketvirtajame „Cavs“ lyderis nebežaidė, nes rungtynių baigtis buvo aiški.

Tiesa, šios rungtynės kiek apkartino Paulo Pierce‘o šventę. „Celtics“ legenda buvo pagerbtas ekipos ir jo marškinėliai pažymėti 34-uoju numeriu buvo iškelti į arenos palubes. P. Pierce‘as tapo jau 23-uoju krepšininku, kurį „Celtics“ pagerbė tokiu būdu.

Įdomu tai, kad kai „Celtics“ ketvirtajame kėlinyje atsiliko 27 taškais, arenoje susirinkę fanai pradėjo skanduoti „Mes norime Paulo Pierce‘o“.

„Celtics“ komandoje Terry Rozieras pelnė 21 tašką, Kyrie Irvingas 18, Marcusas Morrisas 17. Alas Harfordas ir Jaysonas Tatumas po 9.

„Cavaliers“ komandoje LeBronas Jamesas pelnė 24 taškus, Jordanas Clarksonas 17, J.R. Smithas ir Rodney Hoodas po 15.

Detroito „Pistons“ 115:118 Atlantos „Hawks“
Dalaso „Mavericks“ 97:104 Hjustono „Rockets“
Sakramento „Kings“ 106:111 Minesotos „Timberwolves“
Memfio „Grizzlies“ 92:110 Oklahomos „Thunder“
Jutos „Jazz“ 115:96 Portlendo „Trail Blazers“