„Cavaliers“ trenerių štabą papildė moteris iš NCAA

basketnews.lt

Trenerių štabą formuojanti Klivlando „Cavaliers“ vadovybė į savo komandą pasikvietė moterį. Oficialiai paskelbta, jog permainų sukrėstą trenerių štabą papildė Lindsay Gottlieb.

41-erių specialistė pastaruosius aštuonerius metus vadovavo Kalifornijos universiteto merginų komandai NCAA pirmenybėse. Moters trenerės persikėlimas iš NCAA čempionato vyr. trenerio pareigų į NBA asistento rolę – pirmasis lygos istorijoje.

Anot ESPN, Gottlieb padėjo parašą ant ketverių metų sutarties su „Cavs“, kurio štabe jai yra numatytas svarbus vaidmuo talkinant vyriausiajam treneriui Johnui Beilenui ir pirmajam jo asistentui J.B. Bickerstaffui.

Vadovaujant Gottlieb, Kalifornijos komanda septynis iš aštuonių kartų pateko į NCAA „Kovo beprotybės“ turnyrą bei sykį varžėsi Finalo ketverto varžybose.

Ši trenerė taip pat anksčiau stažavosi „Golden State Warriors“ ir Los Andželo „Clippers“ treniruotėse. NBA lygos istorijoje ji bus aštuntoji moteris, gavusi darbą komandos štabe.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts