„Cavaliers“ treneris svarbius pokyčius rotacijoje atliko po įkyrių žurnalisto klausimų? (VIDEO)

2018-05-22 21:36 TS

Po pirmų dviejų nesėkmių Bostone prieš „Celtics“ komandą, „Cavaliers“ treneris Tyronnas Lue nusprendė imtis pokyčių savo rotacijoje, kurie padėjo komandai atsitiesti ir išlyginti serijos rezultatą 2:2.

Vienas iš pagrindinių pokyčių su pirmosiomis rungtynėmis – ant suoliuko pasodintas Rodney Hoodas. Blankiai nuo serijos su „Raptors“ žaidžiantis krepšininkas per pastarąsias septynias atkrintamųjų varžybų dvikovas net keturis kartus buvo palikęs aikštę be taškų, o vos kartą jis įmetė daugiau nei du taškus.

Po antrųjų serijos rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje vienas iš žurnalistų atkakliai stengėsi išsiaiškinti, kodėl treneris laiko aikštėje R. Hoodą, o „Cavaliers“ strategas bandė teisinti savo žaidėją kalbėdamas, jog jis aikštėje bus geresnis.

Visgi, po šios spaudos konferencijos R. Hoodas aikštėje daugiau nepasirodė – tiek trečiose, tiek ketvirtose komandos rungtynėse jis aikštėje nepasirodė, o komanda šventė užtikrintas pergales.

Pats R. Hoodas šiose atkrintamosiose varžybose pasižymėjo ne tik prastu žaidimu, tačiau ir savo arogancija. Serijoje su „Raptors“ jis atsisakė žengti į aikštę ketvirtajame kėlinyje, kai jo komanda prieš varžovus pirmavo triuškinančiu skirtumu.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...