„Cavaliers“ į Los Andželą išsiuntė I. Thomasą ir derisi dėl dar dviejų žvaigždžių įsigijimo

Šį vakarą 22:00 val. NBA lygoje baigsis laikotarpis, kai komandos gali tarpusavyje mainyti žaidėjus. Artėjant paskutinėms mainų laikotarpio akimirkoms, itin aktyviai rinkoje dirba pastaruoju metu šlubuojanti „Cavaliers“ komanda.

ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowskis praneša, jog „Cavaliers“ jau pasiekė susitarimą su „Lakers“ klubu. Pasak amerikiečio, į Klivlendą kelsis gynėjas Jordanas Clarksonas bei puolėjas Larry Nance‘as. Tuo tarpu į Los Andželą keliasi vos šią vasarą komandą papildęs įžaidėjas Isaiah Thomasas ir Channingas Frye‘us, kartu su 2018 metų naujokų biržos pirmuoju šaukimu.

Dar praėjusį sezoną atstovaudamas „Celtics“ klubui I. Thomasas vidutiniškai rinko po 28,9 taško ir padėjo savo ekipai nukeliauti iki rytų konferencijos finalo. Visgi, atkrintamųjų varžybų metu jis patyrė traumą ir nespėjęs pasveikti vasarą buvo išmainytas į Kyrie Irvingą. Sugrįžęs į aikštę šiemet jis demonstravo gerokai prastesnius rezultatus – 14,7 taško per rungtynes, į krepšį atakuodamas net 10% prasčiau nei praėjusį sezoną.

J. Clarksonas šį sezoną per 23,7 minutes rinko po 14,5 taško, o 22 minutes aikštėje praleisdavęs L. Nance‘as rinko po 8,6 taško ir 6,8 atkovoto kamuolio per susitikimą.

Negana to, pranešama, jog „Cavaliers“ ir toliau aktyviai dirba derybose dėl dviejų žvaigždžių įsigijimo: „Hornets“ įžaidėjo Kemba Walkerio bei „Clippers“ centro DeAndre Jordano.