„Cavaliers“ gynėjas užfiksavo blogiausią visų laikų pasirodymą atkrintamosiose varžybose

Pasibaigus NBA sezonui jį kuo greičiau norės užmiršti „Cavaliers“ gynėjas Jordanas Clarksonas.

Amerikietis tik šio sezono pabaigoje papildė „Cavaliers“ klubą ir sudalyvavo savo pirmose atkrintamosiose varžybose, kurių jis tikrai nenorės prisiminti. Vidutiniškai po 15 minučių aikštėje praleidęs gynėjas rinkdavo po 4,7 taško, 1,7 atkovoto kamuolio ir atlikdavo po 0,7 rezultatyvaus perdavimo.

Nors tokie statistiniai rodikliai nėra tragiški, viską gadino klaikus žaidėjo taiklumas ir nesėkmingas pasirodymas kituose aspektuose. Vos 30% taiklumu iš žaidimo metęs gynėjas pataikė vos 23,9% tritaškių, o jo „tikrasis taiklumas“ siekė vos 35,8%. Jis taip pat tiek pat kartų suklydo, kiek ir atliko rezultatyvių perdavimų.

Negana to, pagal NBA fiksuojamą rodiklį, kuriame siekiama nustatyti, kiek pergalių tiesiogiai atnešė vienas žaidėjas, J. Clarksonas turėjo iki šiol nematytą pasiekimą. Apskaičiuota, jog jis komanda per šias rungtynes kainavo 0,7 pergalės – joks kitas žaidėjas per visą lygos istoriją nebuvo taip kenkęs savo ekipos pasirodymui.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts