C. McCollumo pusšimtis taškų atvedė „Trail Blazers“ į pergalę, L. Jameso gynyba išgelbėjo „Cavs“ nuo pralaimėjimo (VIDEO, REZULTATAI)

Fantastiškas rungtynes sužaidęs C.J. McCollumas atvedė Portlendo „Trail Blazers“ į pergalę 124:108 prieš Čikagos „Bulls“.

„Blazers“ gynėjas per 29 miutes pelnė 50 taškų (12/16 dvit., 6/9 trit., 8/8 baud.) ir užfiksavo savo rezultatyvumo rekordą.

Gynėjas jau po pirmojo kėlinio turėjo 28 taškus savo sąskaitoje. Tai buvo rezultatyviausias vieno žaidėjo kėlinys šį sezoną NBA lygoje ir taip pat rezultatyviausias žaidėjo pasirodymas per ketvirtį „Blazers“ ekipos istorijoje.

C. McCollumas tapo vos antruoju krepšininku NBA istorijoje, kuriam pavyko pelnyti 50 taškų per mažiau nei 30 minučių. Pirmasis tai padarė Klay Thompsonas, kai prieš dvejus metus per 29 minutes pelnė 60 taškų.

Ketvirtajame kėlinyje nei C. McCollumas, nei Damianas Lillardas nežaidė, kuris pelnęs 13 taškų perkopė 10 tūkst. pelnytų taškų ribą.

„Blazers“ komandoje C. McCollumas su 50 taškų buvo rezultatyviausias, D. Lillardas pridėjo 13, Jusufas Nurkičius 12 (9 atk. kam.).

„Bulls“ komandoje Zachas LaVine‘as pelnė 23 taškus, Denzelis Valentine‘as 15, Cristiano Felicio 12, Jerianas Grantas 11.

Tuo metu Klivlendo „Cavaliers“ ekipa 91:89 sugebėjo palaužti Majamio „Heat“ krepšininkus.

Likus vos 7 sekundėms iki rungtynių pabaigos Kyle‘as Korveris pataikė tik vieną iš dviejų baudos metimų ir suteikė puikų šansą „Heat“ ekipai išlyginti rezultatą.
Greitoje atakoje Jamesas Johnsonas sutiko LeBroną Jamesą, kurio gynyba ir atnešė
„Cavs“ pergalę. L. Jamesas neleido J. Johnsonui išmesti patogaus metimo, o keliskart nugara pasisukiojęs, metė nepatogų puskablį.

Įdomu tai, kad „Cavaliers“ komandai tai buvo pirmoji pergalė, kai nereikėjo pelnyti 100 taškų. Prieš tai „Cavs“ pralaimėjo visas 8 tokias rungtynes.

Šiose rungtynėse pirmą kartą šį sezoną į aikštę išbėgo Isaiah Thomasas, kai buvo rungtynės ir praėjusią naktį. Antros rungtynes per dvi dienas nebuvo tokios sėkmingos. Įžaidėjas pataikė tik 2 metimus iš 15 ir surinko 13 taškų (2/9 dvit., 0/6 trit., 9/9 baud.).

„Cavaliers“ gretose L. Jamesas pelnė 2 taškus (11 atk. kam., 7 kld.), Channingas Frye pridėjo 16, I. Thomasas 13, Jae Crowderis 11.

„Heat“ ekipoje Goranas Dragičius pelnė 18 taškų, Joshas Richardsonas 15, Tyleris Johnsonas 11, Kelly Olynykas 10.

Los Andželo „Lakers“ 105:127 Orlando „Magic“
Šarlotės „Hornets“ 123:110 Atlantos „Hawks“
Filadelfijos „76ers“ 108:116 Bruklino „Nets“
Niujorko „Knicks“ 73:103 Bostono „Celtics“
Dalaso „Mavericks“ 88:102 Finikso „Suns“