C.Higginsas apie Šaro reiklumą: žaidėjas turi tai gerbti

„Barcelona“ ekipos vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius pirmojoje rungtynių pusėje prieš Pirėjo „Olympiakos“ išliko ramus. Ispanijos klubas pirmojoje rungtynių pusėje demonstravo pavyzdinę gynybą ir į savo krepšį praleido tik 30 taškų. Katalonijos klubas rungtynėse rodė ir puikų puolimą, greiti ir gražūs perdavimai leido klubui iki ilgosios pertraukos pelnyti 40 taškų.

Viskas pasikeitė vos per porą minučių trečiajame kėlinyje. „Olympiakos“ ėmė pelnyti lengvus taškus ir labai greitai ištirpdė 12 taškų deficitą, o Šarūno Jasikevičiaus kantrybė blėso. Pertraukėlės metu jis aprėkė Brandoną Daviesą, kuris demonstravo skurdžią gynybą. Kritikos nepagailėjo ir Sergi Martinezui, kuris nesugebėjo sustabdyti Mckissičiaus.

„Jis turėjo visas teises ant mūsų pykti. Jis yra reiklus, tačiau tuo pačiu metu jis nori tik paties geriausio kiekvienam žaidėjui, todėl mes turime jį gerbti.“,- sakė Cory Higginsas.

Ketvirtajame kėlinyje „Olympiakos“ išsiveržė į priekį 5 taškais. Vis tik rungtynių pabaigoje likus vos 6 sekundėms C. Higginsas uždirbo dvi baudas ir persvėrė rezultatą, o „Barcelona“ šventė šeštąją pergalę iš eilės.

„Mes norėjome, kad rungtynės būtų geresnės. Trečiajame kėlinyje atrodė, kad pergalė slysta mums iš rankų, tačiau ketvirtajame kėlinyje į aikštelę žengėme labai susikaupę. Turėjome išlikti vieningi, o Šarui vadovaujant ekipoje neegzistuoja individualumas, nuolat akcentuojama, kad svarbiausia yra komanda“,- pridūrė Higginsas.

Rungtynėse prieš Pirėjo „Olympiakos“ Cory Higginsas per 28 minutes pelnė 14 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, o jo atstovaujama „Barcelona“ išvykoje 76:74 šventė pergalę.