Buvęs žalgirietis nužudė „Bayern“

Z. Leday nukalė Milanui pergalę

Antrajame antradienio Eurolygos ketvirtfinalyje susikovė namuose rungtyniavusi Milano „AX Armani Exchange“ ir svečiai iš Miuncheno „Bayern“. Permainingame mače pergalę 79:78 šventė aikštės šeimininkai.

Tiesa, ilgą rungtynių dalį atrodė priešingai, kadangi iniciatyva priklausė vokiečių klubui. Vienu metu „Bayern“, rungtynių pirmoje pusėje netekę traumą patyrusio Nicko Weilerio-Babbo, turėjo net 19 taškų persvarą ir pirmavo 40:21.

Vis dėlto, per ilgąją pertrauką italų klubo treneris Ettore Messina veikiausiai rūbinėje užkūrė savo komandai tikrą pirtį, ir nuo trečiojo kėlinio iniciatyva iš svečių rankų ėmė slysti.

Ketvirtajame kėlinyje Sergio Rodriguezo ir buvusio žalgiriečio Zacho Leday pastangomis „AX Armani Exchange“ pagaliau išlygino rezultatą – 74:74. Nepaisant to, bavarų ekipa parodė pavydėtiną nervų šaltumą ir likus žaisti maždaug sekundę Eurolygos veteranas Jamesas Gistas baudos metimais dar sykį persvėrė rezultatą savo komandos naudai – 78:77.

Teisėjai milaniečiams paliko vos 1,2 atsakomajai atakai, bet to pakako, kad Z. Leday realizuotų dvitaškį, padovanodamas „Ax Armani Exchange“ pirmąją pergalę 2020-2021 metų Eurolygos atkrintamosiose.

„Ax Armani Exchange“: Zachas Leday – 17, Sergio Rodriguezas – 13, Kevinas Punteris – 11, Malcolmas Delaney – 10.

„Bayern“: D.J. Seeley – 23, JaJuanas Johnsonas ir Wade'as Baldwinas IV – po 10.