Buvęs NBA krepšininkas: „Spurs“ eliminuos „Warriors“

Buvęs NBA krepšininkas Earlas Watsonas buvo paklaustas apie „Golden State Warriors“ ir San Antonijaus „Spurs“ ekipos pirmojo raundo seriją.

Nors „Warriors“ tikrai žais be kelį susižeidusio Stepheno Curry, daugelis neabejoja, kad NBA čempionai vis tiek žengs į kitą etapą. Tik ne E. Watsonas. Buvęs krepšininkas ir treneris tiki, kad „Spurs“ gali eliminuoti „Warriors“.

„Esmė yra ta, kad Curry kuria greitą rungtynių tempą. Be Curry, nebus ir tempo. Tai reiškia, kad Kevinas Durantas dažnai įžais kamuolį. O kai paskutinį kartą mačiau kažką virš 210 cm ūgio įžaidžiant kamuolį, tempas nebūna labai greitas.

Tai reiškia, kad žaidimas visada pradės vykti tik nuo aikštės vidurio. Ten, kur „Spurs“ atrodo geriausiai. LeMarcusas Aldridge‘as dominuos šioje serijoje, todėl „Spurs“ 6 ar 7 rungtynių serijoje laimės“, – užtikrintai teigė E. Watsonas.

„Nors analitiškai to neturėtų būti, bet krepšinis nėra tik apie analitikas. Tai yra strategijos ir kur kas daugiau“, – pridjėo E. Watsonas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts