„Bucks“ susidomėjo K.Irvingu

2017-08-31 00:29 basketnews.lt

Kol Klivlando „Cavaliers“ ir Bostono „Celtics“ mainus dėl Kyrie Irvingo ir toliau gaubia nežinia, Milvokio „Bucks“ paruošė pasiūlymą NBA vicečempionams, jei šiems nepavyks galiausiai susitarti su „keltais“.

ESPN žurnalistas Zachas Lowe'as praneša, jog „Bucks“ už Irvingą yra pasiryžusi atiduoti gynėją Malcolmą Brogdoną ir puolėją Khrisą Middletoną. Pasiūlymas dar gali būti papildytas pirmojo rato NBA naujokų biržos šaukimu, jei „Bucks“ gaus garantiją dėl Irvingo įsipareigojimo ilgam likti Milvokyje.

„Cavaliers“ ir „Celtics“ yra pasiekusi neoficialų susitarimą dėl mainų, per kuriuos į Klivlandą atvyktų Isaiah Thomasas, Jae Crowderis, Ante Žižičius ir būtų perleistas neapsaugotas 2018 metų pirmojo rato naujokų biržos šaukimas, tačiau šios derybos įstrigo dėl Thomaso klubo būklės.

Jeigu galiausiai šioms pusėms nepavyks iki galo susitarti, „Bucks“ taps potencialiu kandidatu prisivilioti Irvingą.

2016 metais 36-uoju šaukimu pakviestas Brogdonas pastarąjį sezoną tapo geriausiu lygos naujoku. Jis per mačą vidutiniškai rinko po 10,2 taško ir atliko po 4,2 rezultatyvaus perdavimo.

Tuo metu traumų kamuotas Middletonas praėjusį sužaidė tik 29 rungtynes. Metus prieš tai jis pasirodė puikiai: vidutiniškai pelnė po 18,2 taško, atliko po 4,2 rezultatyvaus perdavimo, atkovojo po 3,8 ir perėmė po 1,7 kamuolio.

...