„Bucks“ bėdos tęsiasi – beviltiškai pralaimėjo antrą kartą ir serija tapo lygi (VIDEO)

NBA rytų konferencijos finale, kuris atrodė bus ramus, netikėtai atsirado daug nežinomųjų. Milvokio "Bucks" po pirmų dviejų susitikimų užtikrintai pirmavo, tačiau sužaidus dar dvi rungtynes rezultatas serijoje tapo lygus. Ketvirtose rungtynėse Toronto "Raptors" krepšininkai rezultatu 120-102 (32:31, 33:24, 29:26, 26:21) namuose nugalėjo Milvokio krepšininkus.

Nors rungtynės atrodo klostosi atkakliai ir abi komandos gali kovoti dėl pergalės, tačiau tik pirmame kėlinyje komandos judėjo beveik lygiai, vėliau savo pranašumą kiekviename ketvirtyje įrodė namų krepšininkai. Milvokio atstovai tik kartą pirmavo ir tai buvo pirmame kėlinyje.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Kyle Lowry su 25 taškais, 19 pridėjo Kawhi Leonardas, 18 Normanas Powellas.

Pralaimėtojų komandoje Khrisas Middletonas surinko 30 taškų, Giannis Antetokounmpo 25, Nikola Mirotičius 11.