„Bucks“ antrą kartą nugalėjo „Raptors“ ir yra pusiaukelėje į finalą (VIDEO)

NBA rytų konferencijos finalo serijoje ir toliau dominuoja tik Milvokio "Bucks" ekipa, kuri iškovojo jau antrą pergalę prieš Toronto "Raptors" ir pirmauja serijoje 2-0.

Antrų serijos rungtynių rezultatas 125:103 (35:21, 29:18, 31:39, 30:25).

Jau pirmame kėlinyje namuose žaidę Milvokio krepšininkai įgijo dviženklį pranašumą, o prieš ilgąją pertrauką jį dar labiau padidino. Tiesa antroje rungtynių dalyje svečiams dar pavyko šiek tiek sušvelninti skirtumą, tačiau lemiamas kėlinys vėl buvo sėkmingesnis "Bucks" krepšininkams.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo graikas Giannis Antetokounmpo su 30 taškų, dar 17 pridėjo Ersanas Ilyasova, Nikola Mirotičius 15.

Pralaimėtojų komandoje Kawhi Leonardas pelnė 31 tašką, Kyle Lowry 15, Normanas Powelllas 14.