Bostono „Celtics“ pasiekė eilinę pergalę – G. Haywardas patyrė rankos lūžį

NBA lygoje dar vieną pergalę pasiekė Bostono „Celtics“ (7-1) ekipa, kuri buvo jau septintoji iš eilės. Šį kartą jie nugalėjo San Antonijaus „Spurs“ (5/4) klubą rezultatu 135:115 (39:30, 33:24, 32:37, 31:24), tačiau pergalė kainavo labai daug.

Pirmuosius du kėlinius „Celtics“ kūrėsi pranašumą ir gana nesunkiai nutolo nuo varžovų. Tiesa, po ilgosios pertraukos „Spurs“ sušvelnino deficitą, tačiau ketvirtasis ketvirtis vėl priklausė Gordono Haywardo ekipai.

Pats žaidėjas antrame kėlinyje susidūrė su kitu krepšininku ir patyrė rankos lūžį, o kiek teks praleisti laiko be krepšinio nėra aišku.

30 taškų nugalėtojams pelnė Jaylenas Brownas, 26 K.Walkeris, 19 Jaysonas Tatumas, 16 Marcusas Smartas.

„Spurs“ gretose 22 taškus surinko DeMaras DeRozanas, 20 Patty Millsas, 14 Brynas Forbesas, 10 Trey’us Lylesas.