Netikėta naujiena iš už Atlanto: Šaras – kandidatas treniruoti „Raptors“

2018-06-05 19:42 basketnews.lt

Daugeliui diskutuojant apie Kauno „Žalgirio“ trenerio Šarūno Jasikevičiaus ateitį, už Atlanto pasklido kita sensacinga žinia – Šaras kitą sezoną gali darbuotis NBA.

Žinomas ir įtakingas žurnalistas Adrianas Wojnarowski skelbia, jog Jasikevičius jau turėjo pokalbį su Toronto „Raptors“ prezidentu Masai Ujiri, kuris intriguotas galimybe Šarą paskirti vyriausiuoju Kanados komandos treneriu.

Tinklalapio „BasketNews.lt“ žiniomis, Ujiri buvo atvykęs į Vilnių, kur su Jasikevičiumi bendravo gyvai.

Pastaruoju metu Jono Valančiūno ginamam klubui vadovaujantis Ujiri viešėjo Italijoje, kur jis stebėjo jaunųjų talentų stovyklą.

Jasikevičius sezono metu ne kartą buvo klaustas apie savo ateities planus ne tik Eurolygos, bet ir NBA kontekste, tačiau prioritetą artimiausioje ateityje jis tikino planuojantis teikti elitinei Senojo žemyno lygai.

Tiesa, Šaras nėra vienintelis europietis, minimas kaip kandidatas perimti „Raptors“ vairą. Wojnarowski prieš kiek daugiau nei savaitę skelbė, jog į analogiško pobūdžio pokalbį Ujiri buvo pakvietęs ir italą Ettore Messiną, kuris NBA virtuvėje sukasi jau septynerius metus.

„Raptors“ kandidatų sąrašas tęsiasi ir toliau. Pokalbius su Ujiri turėjo ir Ime'as Udoka, Nickas Nurse'as, Rexas Kalamianas bei Jerry Stackhouse'as. Anksčiau buvo pasirodę pranešimų, jog iš šių specialistų geriausią įspūdį Kanados ekipos atstovams paliko Nurse'as.

„Raptors“ klubas įnirtingai ieško naujo vyriausiojo trenerio, po to kai durys buvo parodytos Dwane'ui Casey. Kanados komandos vadovybė liko nepatenkinta klubo rezultatais atkrintamosiose, kai pasirodymą „Raptors“ baigė Rytų konferencijos pusfinalyje, nusileidus Klivlando „Cavaliers“ komandai.

Reguliariajame sezone „Raptors“ pasiekė 59 pergales, Rytuose finišavo pirma ir fiksavo geriausią pasirodymą 82 rungtynių maratone klubo istorijoje.

Tuo metu „Žalgirį“ į Eurolygos finalo ketvertą atvedęs Jasikevičius vasarą neabejotinai sulauks ir pelningų pasiūlymų Europoje.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...