„Blazers“ prarado namų aikštės pranašumą, „76ers“ ir „Warriors“ iškovojo užtikrintas pergales

Portlendo „Trail Blazers“ ekipa atkrintamąsias nepradėjo taip kaip norėjo. Namuose žaidusi „Blazers“ neatsilaikė prieš Rajono Rondo ir Anthony Daviso vedamą Naujojo Orleano „Pelicans“ ir suklupo 95:97.

Šiose rungtynėse A. Davisas pelnė 35 taškus ir atkovojo 14 kamuolių, kai R. Rondo atliko 17 rezultatyvių perdavimų.

Įdomu tai, kad dar ketvirtojo kėlinio viduryje po A. Daviso dėjimo, „Pelicans“ turėjo 14 taškų persvarą – 86:72.

Tačiau tada „Blazers“ surengė spurtą 13:2 ir jų deficitas ištirpo iki trijų taškų. O prasidėjus paskutinei minutei, po C.J. McCollumo tritaškio komandas skyrė tik taškas – 92:93.

Vis dėlto „Pelicans“ ekipai taškus rinkti buvo lengviau, o „Blazers“ sumažino atsilikimą tik kai C.J. McCollumas paskutinėmis sekundėmis pataikė nieko nelemiantį tritaškį.

„Trail Blzers“ ekipoje C.J. McCollumas pelnė 19 taškų, Damianas Lillardas 18 (6/23 metimai), Evanas Turneris 13, Jusufas Nurkičius 11 (11 atk. kam.).

„Pelicans“ gretose Anthony Davisas pelnė 35 taškus (14 atk. kam.), Jrue Holiday pridėjo 21, Nikola Mirotičius 16 (11 atk. kam.), Ianas Clarkas 10.

Tuo metu Filadelfijos „76ers“ vis dar be Joelio Embiido užtikrintai 130:103 susidorojo su Majamio „Heat“ ekipa.

„76ers“ ekipa triuškinamą persvarą susikrovė antroje rungtynių dalyje, kurią laimėjo net 74:43.

„76ers“ į pergalę vedė J.J. Redickas su 28 taškais, Marco Belinelli pelnė 25, Dario Šaričius 20, Benas Simmonsas (14 rez. perd., 9 atk. kam.) ir Ersanas Ilyasova (14 atk. kam.) po 17.

„Heat“ gretose Kelly Olynykas pelnė 26 taškus, Goranas Dragičius 15, Jamesas Johnsonas 13, o Dwyane‘as Wade‘as 11.

Atkrintamąsias užtikrinta pergale pradėjo ir „Golden State Warriors“, kuri 113:92 susitvarkė su San Antonijaus „Spurs“.

„Warriors“ gretose vis dar nežaidė Stephenas Curry, o „Spurs“ ir toliau verčiasi be Kawhi Leonardo.

„Warriors“ dar iki pertraukos turėjo 16 taškų persvarą, o lemiamą ketvirtį pradėjo turėdami ir 25 taškų pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje čempionai atgal nesižvalgė ir iškovojo pirmąją pergalę.

„Warriors“ gretose Klay Thomsponas pelnė 27 taškus (5/6 trit.), Kevinas Durantas 24 (8 atk. kam.), JaVale‘as McGee 15, Draymondas Greenas 12 (11 rez. perd., 8 atk. kam.), Shaunas Livingstonas 11.

„Spurs“ ekipoje Rudy Gay pelnė 15 taškų, LaMarcusas Aldridge‘as ir Brynas Forbesas po 14.