Blankus D. Sabonio žaidimas nesutrukdė „Pacers“ palaužti „Bulls“ (VIDEO)

Indianos „Pacers“ ekipa sugebėjo panaikinti 17 taškų deficitą ir 98:96 palaužė visiškus lygos autsaiderius Čikagos „Bulls“.

Domantui Saboniui tai buvo vienos blankiausių sezono rungtynių. Jis aikštėje praleido 21 minutę, pelnė 6 taškus (3/5 dvit.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir po kartą suklydo bei prasižengė. Jam esant aikštėje „Pacers“ įmetė 9 taškais mažiau negu varžovai, o tai yra antras blogiausias rezultatas komandoje.

Įdomu tai, kad „Pacers“ pirmą kartą rungtynėse įsiveržė į priekį likus vos 30 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos. Victoras Oladipo perėmė kamuolį ir greitoje atakoje smeigė tritaškį. Vėliau jo baudos metimas padidino „Pacers“ persvarą iki 2 taškų, o „Bulls“ naujoko Lauri Markkaneno metimas tikslo nepasiekė.

„Pacers“ ekipą į pergalę vedė V. Oladipo pelnęs 27 taškus (8 atk. k.), Bojanas Bogdanovičius pridėjo 17, Darrenas Collisonas 14, Mylesas Turneris 11.

„Bulls“ ekipoje išsiskyrė Krisas Dunnas pelnęs 18 taškų, Robinas Lopezas pridėjo 16, Denzelis Valentine‘as 15, Bobby Portisas 12.