Beviltiškas „Neptūno“ pasirodymas ir lengva „Žalgirio“ pergalė

Neptūnas

Sekmadienio vakarą Klaipėdoje įvyko pirmojo šių metų LKL čempionato turo rungtynės tarp vietos „Neptūno“ ir „Žalgirio“ krepšinio komandų. Visų varžybų metu aikštelėje dominavę kauniečiai klaipėdiečiams atseikėjo net 104 taškus ir nugalėjo rezultatu 74-104.

Dar iki rungtynių pradžios neapsieita be kuriozų: vėlavo kauniečių COVID-19 testų rezultatai, todėl komanda į uostamiestį išvyko vėliau nei planuota. Dėl to mačas buvo nukeltas 2 valandomis ir prasidėjo 19:30, vietoje numatyto įprasto 17:30 laiko.

Nuo pat pradžios puolime nesustabdomai žaidę žalgiriečiai baudė tragišką „Neptūno“ komandos gynybą ir iki ilgosios pertraukos sugebėjo susikrauti 19 taškų persvarą. Po pertraukos kauniečių kovingumas niekur nedingo ir prasidėjo greitu spurtu 0-9. Be jokio rungtynių plano žaidę „Neptūno“ krepšininkai nesugebėjo pasipriešinti varžovams ir visą 10 min. atkarpą pralaimėjo 14-25. Ketvirtajame kėlinye svečiams beliko sutvarkyti formalumus ir pasiimti lengvą pergalę išvykoje.

Kauniečių gretose rezultatyvumu išsiskyrė R.Jokubaitis, M.Gebenas, M.Grigonis ir A.Milaknis, o „Neptūno“ komandoje N.Mineikis ir N.Giga. Po šios pergalės „Žalgiris“ ir toliau išlieka vienvaldis LKL lyderis su 12 pergalių ir 1 pralaimėjimu, o „Neptūnas“ toliau buksuoja bei neranda savojo žaidimo. Uostamiesčio komanda su vos 4 pergalėmis ir 9 pralaimėjimais rikiuojasi aštuntoje LKL lentelės vietoje.