Bebaimis: kaip K. Bryantas paneigė fizionomijos dėsnius (VIDEO)

NBA karjerą jau baigęs Kobe Bryantas į lygos istoriją neabejotinai įėjo kaip vienas iš geriausių visų laikų lygos krepšininkų, tačiau iki šiol niekas negali paaiškinti epizodo, kuriame gynėjas paneigė fiziologijos dėsnius.

Rungtynėse tarp Orlando „Magic“ ir „Lakers“ komandų varžovų krepšininkai išsimetinėjo kamuolį iš užribio. Prie užribio linijos ginti varžovo stojosi K. Bryantas, o jo priešininkas nusprendė jį pagąsdinti suvaidindamas kamuolio metimą į jo veidą. Visgi, Mattas Barnesas liko nieko nepešęs – „Lakers“ legenda neįtikėtinai ne tik nekrūptelėjo, tačiau ir nemirktelėjo bei nepakeitė savo veido išraiškos.

Iki šiol yra kalbama, jog prigimtinė žmogaus reakcija tokiuose epizoduose yra krūptelėjimas, o ne vienas žmogaus reakcijas tiriantis šios srities specialistas nesėkmingai bandė atkartoti krepšininko veiksmą. Apie šį epizodą pasisakė ir pats K. Bryantas, kuris pateikė atsakymą, kuris galėjo paaiškinti tokį jo fiziologijos dėsnių paneigimą.

„Paskutinį kartą buvau išgąsdintas kai man buvo 6 metai ir aš lankiau karate klases. Tuo metu turėjau oranžinį diržą ir instruktorius mane pastatė prieš gerokai vyresnį vaikiną, kuris turėjo juodą diržą. Aš beprotiškai išsigandau. Aš vos nepridėjau į kelnes galvodamas kaip stipriai jis išspardys mano užpakalį. Tačiau vėliau aš pamačiau, kad jis jos neišspardė taip žiauriai kaip aš tikėjausi ir nereikia turėti baimių. Tai buvo tas kartas, kai aš supratau, kad įsibauginimas neegzistuoja jei tu naudoji atitinkamą nusiteikimą“, – kalbėjo NBA legenda.

K. Bryanto bebaimiškumu galite įsitikinti patys:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts