Be J. Valančiūno rungtyniavusi „Grizzlies“ pratęsė pergalių seriją

Memfio „Grizzlies“ (9-6) ir toliau užtikrintai rungtyniauja NBA pirmenybėse. T. Jenkinso auklėtiniai be Jono Valančiūno priešakį, išvykos rungtynėse 133:102 (33:31, 36:22, 27:32, 37:19) įveikė San Antonijo „Spurs“ (11-10) krepšininkus ir pratęsė septynių iš eilės pergalių seriją.

Jonas Valančiūnas kartu su komandos draugais atvyko į San Antonijų, tačiau rungtynėms registruotas nebuvo. Lietuvis praėjusį mėnesį susirgo koronavirusu ir praleido pastarąsias ketverias rungtynes. Išlieka neaišku ar centras galės pasirodyti sekančiose rungtynėse prieš Domanto Sabonio vedamą Indianos „Pacers“.

Nugalėtojus į pergalę atvedė G. Diengas, kuris per 24 aikštelėje praleistas minutes pelnė 19 taškų (3/3 trit., 5/7 dvit.) ir atkovojo 9 kamuolius bei kartą atliko rezultatyvų perdavimą.

Rungtynėse geriausiai pasirodė dvigubą dublį surinkęs K. Johnsonas. Žaidėjas per 31 minutę pelnė 25 taškus (3/8 trit., 4/8 dvit., 8/8 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių.

„Grizzlies“: G. Diengas 19, B. Clarke’as 18, K. Andersonas ir D. Meltonas po 17, J. Morantas or D. Brooksas po 13.

„Spurs“: K. Johnsonas 25, D. DeRozanas 14, L. Aldridge’as 12, P. Milsas 11.