Be J. Valančiūno likę „Grizzlies“ buvo sutriuškinti Portlande (VIDEO)

Praeitose rungtynėse skausmingą kojos traumą patyręs lietuvis nebegali padėti savo komandai sezono pabaigoje. Jonas Valančiūnas, kuris šiame sezone jau nebežais, nes jo komanda nepateko į Play-off'us, o paskutinėse rungtynėse Memfio "Grizzlies" (
31-47) nusileido Portlando "Trail Blazers" (50-28) ekipai rezultatu 89-116 (30:28, 29:34, 10:24, 20:30).

Pirmą kėlinį pavyko laimėti "Grizliams", tačiau jau antrame kėlinyje jie pradėjo leisti varžovams vis lengviau pelnyti taškus ir persverti rezultatą. Antroje rungtynių dalyje, namuose žaidę Portlando krepšininkai tiesiog siautė ir pradėjo triuškinti varžovus.

Pralaimėtojų gretose nežaidė net keletas žaidėjų, o rezultatyviausias buvo Chandleris Parsonsas su 16 taškų, dar 13 pridėjo Ivanas Rabbas.

Nugalėtojų komandoje Enesas Kanteris surinko 21 tašką, Damianas Lillardas 20, Zachas Collinsas 18.