Be D. Sabonio „Pacers“ pergalę pasiekė baudų metimais rungtynių pabaigoje (VIDEO)

Šį kartą Indianos "Pacers" (48-34) ekipa buvo priversta verstis be lietuvio paskutinėse NBA lygos reguliariojo sezono rungtynėse. Nors Domantas Sabonis ir nežaidė jo komanda sugebėjo permainingame susitikime palaužti Atlantos "Hawks" (29-53) rezultatu 135-134 (35:28, 38:41, 36:34, 26:31).

Kova buvo permaininga, o pirmajaunčios vaidmeniu komandos keitėsi 19 kartų. Pirmame kėlinyje šiek tiek geriau pasirodė mūsiškio ekipa, tačiau prieš ilgą pertrauką namuose žaidžiantys "Hawks" krepšininkai sušvelnino skirtumą. Antroji rungtynių dalis taip pat buvo kovinga ir viską lėmė ketvirto kėlinio paskutinės minutės.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo TJ Leafas su 28 taškais, 27 pridėjo Tyreke Evansas, 22 Edmondas Sumneris.

Pralaimėtojų komandoje po 23 pridėjo Taureanas Prince'as ir Trae Youngas, po 20 Johnas Collinsas ir Alexas Lenas.