„Bayern" susitvarkė su L.Scola vedama „AX Armani"

„Twitter" nuotr.
2019-10-04 16:40 eurobasket.lt

Milano „AX Armani" (0/1) klubas, kuriam vis dar negali padėti lietuvis Artūras Gudaitis naująjį Eurolygos sezoną pradėjo nesėkme Vokietijoje. Italijos ekipa Miunchene 64:78 (23:22, 11:20, 16:19, 14:17) nusileido vietos „Bayern" (1/0) krepšininkams.

Buvusiam žalgiriečiui Aaronui White'ui debiutas Eurolygoje su „AX Armani" apranga nebuvo malonus ir žvelgiant į asmeninius statistinius rodiklius. Puolėjas ant parketo pasirodė vos 4 minutėms per kurias pelnė 2 taškus, atkovojo 2 kamuolius bei surinko 3 naudingumo balus.

Pirmasis mačo kėlinys vyko taškas į takšą ir tik antrajame ketvirtyje ėmė ryškėti aikštės šeimininkų pranašumas. Solidžią gynybą pademonstravę bavarai ilsėtis į pertauką išėjo turėdami 8 taškų pranašumą - 42:34. Intrigą milaniečiai buvo atkūrę ketvirtajame kėlinyje. Likus žaisti pusę kėlinio po Andre Della Valle taškų komandas skyrė tik 3 taškai - 60:63. Vis tik tuomet

„Bayern" žaidėjai surengė spurtą 11:4 ir nutolo nebegrįžtamai bei iškovojo pelnytą pergalę - 78:64.

„Bayern": V.Lučičius (6/7 dvit.) - 18, N.Djedovičius - 16, M.Lo - 12, D.Nelsonas - 9, G.Monroe (10 atk. kam.) ir P.Zipseris po 6 taškus.

„AX Armani": L.Scola (4/7 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam.) - 17, S.Rodriguezas (6 rez. perd.) - 14, A.Della Valle - 10, Sh.Mackas ir K.Tarczewskis (8 atk. kam.) po 6 taškus.

Primename, kad kitą savaitę, spalio 11 dieną su „AX Armani" ekipa ginklus surems ir Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris". Rungtynės vyks Milane.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)