"Baskonia" strategas apie "Žalgirio" naujokus: antrajame Eurolygos rate apie juos bus kalbama

2018-10-12 12:34 basketnews.lt

Šalia Kauno „Žalgirio“ arenos aikštės Vitorijos „Baskonia“ komandai šįvakar diriguosiantis treneris Pedro Martinezas ant parketo su žaliai balta apranga matys puikiai pažįstamą veidą.

Tai Marius Grigonis, kurį 57-erių metų specialistas 2014-2015 metų sezone treniravo Manresos ICL komandoje.

2015 metais Martinezas paliko klubą ir tapo Valensijos „Basket“ treneriu, o Grigonis pamažu kopė karjeros laiptais – Tenerifės „Iberostar“, Berlyno ALBA ir Kauno „Žalgiris“, su kuriuo šįvakar gynėjas debiutuos Eurolygoje.

„Apie Marių esu susidaręs gerą nuomonę, – prieš dvikovą sakė Martinezas. – Žaviuosi juo, kadangi Marius savo karjeroje padarė didžiulis žingsnius pirmyn. Jis turi didelį potencialą.“

24-erių metų 198 cm ūgio Grigonis nebuvo vienintelis „Žalgirį“ papildęs krepšininkas, kuris susilaukė „Baskonia“ trenerio gerų žodžių. Anot trenerio, vis garsiau bus kalbama ir apie Nate'ą Woltersą bei Thomasą Walkupą.

„Žalgiris“ vasarą labai gerai papildė sudėtį. Atvyko naujokai, kurie nėra taip gerai žinomi, tačiau antrajame Eurolygos rate apie juos kalbės visi“, – pasisakė strategas.

Kalbėdamas apie rungtynes, Martinezas akcentavo būtinybę „Žalgiriui“ atsakyti ne mažesne energija.

„Privalome sužaisti geras rungtynes, kadangi kitu atveju turėsime labai mažus šansus laimėti. „Žalgiris“ visada namie yra stipresnė komanda, kaip ir daugelis gerų Eurolygos ekipų. „Žalgiris“ dėl savo sirgalių visada žaidžia su didžiule energija, o mes turėsime atsakyti tuo pačiu“, – apie dvikovą pasisakė ispanas.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...