"Barcelona" atsinaujinimas: C. Singletonas žada grąžinti komandą į aukštumas

2018-09-04 14:30 Teniso TV

Amerikietis krepšininkas, kuris žaidžia centro pozicijoje prakalbo apie perėjimą į Ispanijos klubą iš Graikijos "Panathinaikos". Chrisas Singletonas savo pristatyme komandai minėjo jog nori ją sugrąžinti ten, kur jai ir vieta.

“Aš noriu padėti šiam klubui grįžti ten, kur jis ir turėtų būti. Paskutiniai keli metai nebuvo geri Barsai ir aš noriu, tai pakeisti" sakė amerikietis.

O ispanai tikrai nutarė atnaujinti savo komandą ir surinkti geriausius Eurolygos žaidėjus iš praeito sezono, tarp naujų pirkinių papuolė ir jau buvęs Žalgirietis Kevinas Pangosas, kuris dabar diriguos "Barcelonos" atakoms.

O pastarieji keli metai tikrai buvo ne tokie kokybiški šiam klubui, be Copa Del Rey taurės jie nelabai turi kuom pasigirti.

“Viskas ką aš galiu padaryti, tai padėti komandai, aš, tai noriu padaryti. Pelnyti taškus, kovoti dėl kamuolio, gintis ir blokuoti priešininkų metimus aš esu čia tam" pridūrė naujasis komandos žaidėjas.

Paskutiniame sezone krepšininkas rinko po vidutiniškai 10,3 taško ir 12,3 naudingumo.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...