„Barcelona" sutriuškino „Maccabi"

„Twitter" nuotr.
2019-11-23 01:38 eurobasket.lt

Antrą pergalę šią savaitę Eurolygoje iškovojo pirmoje turnyrinės lentelės vietoje esantis Barselonos „Barcelona" (8/2) klubas. Svetislavo Pešičiaus treniruojami katalonai namie 96:73 (21:18, 22:28, 31:20, 22:7) sutriuškino Tel Avivo „Maccabi" (6/4) krepšininkus.

Izraelio čempionai laimėjo pirmą susitikimo pusę, tačiau po ilgiosios pertraukos perleido žaidimo kontrolę šeimininkams, o paskutinį kėlinį pralaimėjo net 7:22.

Ne pačią geriausią formą pastaruoju metu demonstruojantis buvęs Kauno „Žalgirio" lyderis Brandonas Daviesas per 22 minutes įmetė 8 taškus (4/9 dvit.), neatkovojo nė vieno kamuolio, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 4 naudingumo balus. Kitam buvusiam žalgiriečiui sekėsi dar prasčiau.

Nate'as Woltersas svečiams per 19 minučių pelnė 2 taškus (1/7 dvit., 0/2 trit.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir pasižymėjo -4 efektyvumo balais.

„Barcelona": Nikola Mirotičius 25 (3/5 trit., 14 atk. kam., 35 naud. b.), Cory Higginsas 15, Alexas Abrinesas (3/5 trit.) ir Kyle'as Kuricas po 12, Brandonas Daviesas 8, Malcolmas Delaney 7.

„Maccabi": Tyleris Dorsey 15 (3/5 trit.), Johnas Dibartalomeo 13 (3/5 trit.), Scottie Wilbekinas 11 (2/7 trit., 4 rez. perd.), Quincy Acy 8 (0/6 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam.), Othello Hunteris 7.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)