„Barcelona“ išvargo pergalę Stambule

Eurolygos 33-ojo turo rungtynėse į pergalių kelią sugrįžo „Barcelona“. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykos rungtynėse 82:73 (26:25, 21:17, 15:16, 20:15) nugalėjo be Edgaro Ulanovo rungtyniavusią Stambulo „Fenerbahče“ ekipą.

„Barcelona“ rungtynes į savo rankas perėmė tik ketvirtajame kėlinyje, kai įgavo 10-ies taškų pranašumą. Vis tik, paskutinę rungtynių minutę Marko Guduričius smeigė tolimą metimą ir sumažino atsilikimą, tačiau užtikrintai žaidęs Brandonas Davisas neleido varžovams per daug priartėti, o „Barcelona“ šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Kyle’as Kuričius, kuris per 24 žaidimo minutes pelnė 16 taškų (4/5 trit., 2/3 dvit.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 17 naudingumo balų.

Rungtynėse rezultatyviausiai pasirodė Marko Guduričius, kuris per 29 minutes pelnė 19 taškų (1/4 trit., 5/7 dvit., 6/7 baud.) ir surinko 21 naudingumo balą.