„Barcelona“ Ispanijoje pratęsė pergalių seriją iki devynių

Eilinę pergalę Ispanijos ACB pirmenybėse iškovojo Šarūno Jasikevičiau vadovaujama „Barcelona“, kuri išvykos rungtynėse 90:73 (25:23, 20:16, 30:12, 15:22) įveikė lietuvių A. Kulbokos ir R. Minioto atstovaujamą „Bilbao“ ekipą.

Didžiausias persilaužimas rungtynėse įvyko trečiajame kėlinyje. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai nuo pirmosios minutės puikiai demonstravo žaidimą po krepšiu bei efektyviai išnaudodavo B. Daviesa, kurio pagalba trečiajame kėlinyje įgavo 24 taškų pranašumą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė B. Daviesas, kuris aikštelėje praleido 15 minučių ir pelnė 12 taškų (0/1 trit., 6/7 dvit., 0/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

R. Miniotas aikštėje praleido 21 minutę ir pelnė 4 taškus (0/2 trit., 2/3 dvit.) ir atkovojo 2 kamuolius.

Kitas lietuvis A. Kulboka per 19 žaidimo minučių pelnė 6 taškus (2/6 trit., 0/1 dvit.) ir taip pat atkovojo 2 kamuolius.

„Barcelona“: B. Daviesas 12, A. Hanga 11, K. Kuričius 10, N. Mirotičius 9.

„Bilbao“: O. Bulvinas 14, J. Zyskowski 13, G. Huskičius 10, J. Rousselle’as ir A. Kulboka po 6, J. Jenkinsas, J. Brownas, A. Reyesas ir R. Miniotas po 4.