Ballų vedamas „Vytautas“ Londone susitvarkė su „Lions“

Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipa Londone sužaidė draugiškas rungtynes, kuriose 127:110 susitvarkė su vietos „Lions“ klubu.

Kaip ir įprasta, visišką laisvę gavę broliai Ballai siautė ir Londone bei pelnė gerokai daugiau negu pusę komandos taškų.

Šiame susitikime LiAngelo Ballas pelnė 44 taškus, kai jo jaunesnysis brolis LaMelo pridėjo 39 bei surinko trigubą dublį.

Rungtynės buvo permainingos ir po pirmojo kėlinio priekyje buvo Anglijos ekipa 30:28. Iš pirmųjų 28 taškų broliai pelnė net 20.

Antrajame kėlinyje „Vytautas“ rezultatą persvėrė ir į pertrauką išėjo turint minimalią persvarą. O visus reikalus išsprendė antroje pusėje, kurią laimėjo 62:46.

Be brolių Ballų „Vytauto“ gretose išsiskyrė Regimantas Miniotas ir Kervinas Bristolis, kurie pelnė po 12 taškų.