B. Simmonsas kalbėdamas su K. Townsu pasišaipė iš „Hawks“ komandos

Minesotos „Timberwolves“ ekipa praėjusią naktį stojo į kovą su Atlantos „Hawks“ komanda. Šiame susitikime Karlas-Anthony Townsas pagerino visų laikų „Timberwolves“ ekipos rezultatyvumo rekordą, kai pelnė 56 taškus.

Vakarą prieš tai Filadelfijos „76ers“ ekipos lyderis Benas Simmonsas kalbėjosi internetu su K. Townsu ir prašė, kad šis prisijungtų prie jo žaidžiant populiarų kompiuterinį žaidimą „Player Unknown Battle Grounds“. Nors K. Townsas atsakė, kad paliks jį vieną, B. Simmonsas paklausė prieš ką jis žais rytoj.

„Timberwolves“ aukštaūgiui atsakius, kad jo laukia rungtynės su „Hawks“, B. Simmonso atsakymas prajuokino ir patį K. Townsą: „Tada tu tikrai turi užtektinai laiko“, – tarė juoko nevaldydamas australas.

Negana to, NBA paskelbus, kad K. Townsas jau yra pelnęs 50 taškų rungtynių metu, B. Simmonsas pakomentavo po įrašu: „Juk sakiau“.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts