B. Daviesas ir N. Mirotičius vedė „Barcelona“ į pergalę Ispanijoje

Ispanijos krepšinio grandas pasiekė dar vieną nelengvą pergalę šalies čempionate ir kol kas nėra suklupęs. Barselonos „Barcelona“ priešakyje su Brandonu Daviesu ir Nikola Mirotičiumi po pratęsimo 95:87 (24:19, 18:23, 16:21, 22:17, 15:7) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“.

Rungtynės prasidėjo nuo geresnio buvusio žalgiriečio klubo žaidimo, tačiau rungtynėms einant į pabaigą „Baskonia“ pirmavo ir valdė situaciją. Visgi, rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidė Barselonos atstovai, kurie išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą, o jame pasiekė pergalę.

B. Daviesas 24 taškai (11 atk. kam., 35 naud. bal.), Nikola Mirotičius pridėjo 22 taškus (6 atk. kam.), Malcolmas Delaney 14, Adamas Hanga 6.

„Baskonia“ gretose geriausiai pasirodė 16 taškų surinkęs Tornike Shengelia.