B. Bogdanovičius nužudė be žvaigždžių likusią „Warriors“, Los Andželo derbyje – 42 L. Williamso taškai ir B. Griffino trauma (VIDEO, REZULTATAI)

Sakramento „Kings“, nepaisant kokios sudėties žaidė Oklendo „Warriors“, pateikė didžiausią nakties staigmeną. Vieni lygos autsaiderių 110:106 įveikė čempionės titulą ginančią „Warriors“.

Čempionai šiose rungtynėse vertėsi be traumas besigydančių Stepheno Curry ir Kevino Duranto.

Didžiausiu „Warriors“ žudiko tapo iš Eurolygos į NBA šią vasarą persikėlęs Bogdanas Bogdanovičius. Jis likus 12 sekundžių iki rungtynių pabaigos įveikė Draymondą Greeną, pataikė dvitaškį ir persvėrė rezultatą „Kings“ naudai. Po Klay Thompsono netikslaus metimo serbas atkovojo kamuolį, prieš jį prasižengė ir jis užtikrintai sumetė baudų metimus.

Iš viso B. Bogdanovičius pelnė 12 taškų (4/5 dvit., 4/5 baudos), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“ ekipos negelbėjo nei K. Thompsono 21 taškas, nei Patricko McCaw (7 rez. perd.), Draymondas Greenas pridėjo 13 (4/15 metimai, 8 rez. perd.).

„Kings“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Willie Cauley-Steinas pelnęs 19 taškų (8/9 dvit., 8 atk. k.), George‘as Hillas pelnę 16 (4/5 trit.), Garretas Temple‘as ir Frankas Masonas pridėjo po 14.

Los Andželo derbyje, kur susitiko „Lakers“ ir „Clippers“ pergalę šventė pastaroji rezultatu 120:115.

Pergalę ryškiomis spalvomis nušvietė Lou Williamsas surinkęs net 42 taškus, tačiau ją kaip reikiant apkartino Blake‘o Griffino trauma.

Puolėjas ketvirtajame kėlinyje parkrito ant parketo, o ant jo kojos užvirto jo komandos draugas Austinas Riversas. Dėl kelio traumos B. Griffinas iškart paliko aikštę ir į ją nebegrįžo. Jis spėjo pelnyti 26 taškus ir atkovoti 11 kamuolių.
„Clippers“ dėl traumų taip pat nepadeda Milošas Teodosičius ir Danilo Gallinari.

Trečiajame kėlinyje L. Williamsas pelnė net 15 taškų, o būtent tuo metu „Clippers“ ir pavijo savo varžovus. Ketvirtajame kėlinyje „Clippers“ spurtavo 15:2 ir taip atsakė į visus klausimus.

„Clippers“ komandoje nesulaikomai rungtyniavo L. Williamsas pelnęs 42 taškus (12/21 metimai. 14/14 baudos), B. Griffinas pridėjo 26 (11 atk. k.), Austinas Riversas 19 (8 atk. k.).

„Lakers“ ekipoje puikiai atrodė Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as su 29 taškais (5/11 trit.), Brandonas Ingramas ir Jordanas Clarksonas (8 atk. k.) pridėjo po 17, Kyle‘as Kuzma 15.

Klivlendo „Cavaliers: 113:91 Filadelfijos „76ers“
Detroito „Pistons“ 118:108 Bostono „Celtics“
Portlando „Trai Blazers“ 103:91 Niujorko „Knicks“
Bruklino „Nets“ 103:117 Hjustono „Rockets“
Dalaso „Mavericks“ 108:115 San Antonio „Spurs“