„AX Armani“ išlygino serijos rezultatą, M. Kuzminskas pasižymėjo tritaškiais

Italijoje pirmą pergalę atkrintamosiose iškovojo ir lietuvio atstovaujama ekipa, kuri išlygino serijos rezultatą. Mindaugas Kuzminskas su "AX Armani" klubu pasiekė pergalę prieš Avelino "Sidigas" rezultatu 76:61 (13:18, 29:12, 16:14, 18:17) ir toliau kovoja dėl patekimo į kitą etapą.

Rungtynės prasidėjo nesėkmingai ir pirmame kėlinyje teko pripažinti svečių pranašumą. Visgi susikaupę "dizaineriai" antrame kėlinyje driokstelėjo taškais ir persverėrė rezultatą. Likusius du kėlinius po ilgosios pertraukos taip pat laimėjo mūsiškio ekipa.

M. Kuzminskas per 19 minučių surinko 6 taškus (0/1 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo, po sykį prasižengė ir išprovokavo pražangą, o savo pasirodymą baigė su 5 naudingumo balais.

Rezultatyviausias komandoje buvo Jamesas Nunnally su 19 taškų, Curtisas Jerrellsas pridėjo 18.

Pralaimėtojų gretose Keiferis Sykesas surengė šou ir pelnė 23 taškus (4/5 tritaškiai), Demonte Harperis pridėjo 13, Patricas Youngas 9.

Serijos rezultatas 1-1.