Aukštaūgių tandemas padėjo „Lietuvos rytui“ patekti į SIL–Karaliaus Mindaugo taurės finalą

LKL.lt

Klaipėdos „Švyturio“ arenoje startavo SIL–Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto turnyras, kurio pirmajame pusfinalyje užtikrintą pergalę šventė Vilniaus „Lietuvos rytas“.

Beveik viso mačo metu pirmavę Rimo Kurtinaičio auklėtiniai 81:61 įveikė Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus ir žengė į turnyro finalą.

Į pergalę sostinės ekipą vedė du vidurio puolėjai. Loukas Mavrokefalidis per 26 minutes pelnė 19 taškų, o Martynas Echodas per 28 minutes įmetė 15 taškų bei atkovojo 14 kamuolių.

Sekmadienį finale „Lietuvos rytas“ surems ginklus su Kauno „Žalgirio“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ pusfinalio poros nugalėtojais.

Vilniečiai pamatus pergalei pradėjo dėti pirmoje susitikimo pusėje, kai spurtas 18:1 leido jiems ne tik įgyti dviženklę persvarą, bet ir triuškinti varžovus 27:9.

Prieš didžiąją pertrauką „Dzūkija“ buvo priartėjusi 26:35, bet antrąją rungtynių pusę „Lietuvos rytas“ pradėjo spurtu 15:5 bei vėl nutolo 50:31. Prieš ketvirtąjį kėlinį vilniečiai turėjo užtikrintą persvarą 60:42.

Per paskutines 10 minučių Alaro Varrako kariauna stebuklo sukurti nebesugebėjo,o persvarą išsaugojęs „Lietuvos rytas“ triumfavo.

Kaip ir ketvirtfinalyje, Vilniaus ekipai šiame mače padėti negalėjo sergantis Travisas Petersonas.