Aukštaitijos derbyje netikėtumų nebuvo – pergale džiaugėsi „Lietkabelis“ (VIDEO)

Lkl.lt informacija

„Mercedes-Benz“ pristatomame Aukštaitijos derbyje nugalėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ ir toliau lieka vienintele komanda „Betsafe-LKL“ čempionate nepatyrusia pralaimėjimo.

18 taškų pranašumą iššvaistę, tačiau lemiamomis akimirkomis tiksliau sužaidę Artūro Štalbergo auklėtiniai 85:75 įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Po Juliaus Kazakausko tritaškio metimo „Pieno žvaigždės“ išsiveržė į priekį (65:64). Visgi, tada jau „Lietkabelis“ atsakė spurtu 14:3 ir vėl atstatė dviženklį pranašumą (78:68).

„Visos komandos žino, kad čia sunku žaisti, – po pergalės kalbėjo 4 taškus pelnęs Kšištofas Lavrinovičius. – Mes pasidavėme jų greitam žaidimui, iki galo nepadarėme derinių. Truputį per anksti patikėjome pergale, pradėjome žaisti po vieną.“

„Trečiajame kėlinyje praradome koncentraciją, – kalbėjo „Lietkabelio“ vyriausiasis treneris A. Štalbergas. – Laimei pradėjome žaisti gerokai geriau ir laimėjome rungtynes. Manau, jog pasimokysime iš šių rungtynių.“

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Žanis Perneris, pelnęs 16 taškų, atkovojęs 4 kamuolius, perėmės 3 kamuolius ir surinkęs 22 naudingumo balus.

„Lietkabelio“ ekipoje Adas Juškevičius įmetė taip pat 16 taškų, Gary Taltonas pridėjo 11 taškų, Gintaras Leonavičius ir Simas Jasaitis pelnė po 8 taškus.

„Mes nepasidavėme, nors ir buvome išsimušę iš ritmo, nes praradome pagrindinį mūsų žaidėją, – teigė „Pieno žvaigždžių“ kapitonas S. Babrauskas. – Pergalė nulėmė smulkios detalės – yra labiau patyrusi komanda.“

„Pieno žvaigždžių“ gretose Steponas Babrauskas surinko 20 taškų, Artūras Ausėjis įmetė 14 taškų, Ignas Fiodorovas – 9.

„Silpniau gynėmės, davėme daug laisvų metimų, – teigė „Pieno žvaigždžių“ strategas Rimantas Grigas. – Praktiškai visas rungtynes vijomės, o vejantis senka jėgos, darai daug baudų. Lemiamais momentais, kai turėjome pataikyti, mes to nepadarėme, o „Lietkabelis“ tai padarė sėkmingai.“

Pasvaliečiai rungtyniavo be komandą palikusio lyderio Ryano Harrow. Gynėjas vidutiniškai rinko po 15,2 taško ir atlikdavo po 4,4 rezultatyvaus perdavimo.

„Gaila, kad jis išvažiavo tokiu momentu, – lyderio netektį komentavo S. Babrauskas. – Mes nežadame pasiduoti ir kovosime toliau, kaip tai darėme šiandien.“

Dar antrojo kėlinio pradžioje „Lietkabelis“ susikrovė dviženklį pranašumą (32:21), o prieš ilgąją pertrauką skirtumas išaugo iki 16 taškų (55:39).

„Turime didesnę rotaciją, išlaikėme agresyvumą gynyboje, – gerą pirmąją rungtynių dalį komentavo Adas Juškevičius. – Mes juos nuvarginome, jie pradėjo daryti klaidas, todėl ir nutolome.“